avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 331 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Întrebarea mea este, cum pot declara la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Întrebarea mea este, cum pot declara la ANAF, un ...

Bună ziua. Întrebarea mea este, cum pot declara la ANAF, un contract de închiriere al apartamentului părinților mei decedați, dacă încă nu am făcut succesiunea, și apartamentul este încă pe numele lor?

Alte discuții în legătură

Poate fi inchiriat un apartament fara succesiune in lipsa acordului tuturor mostenitorilor? Ancia Ancia Buna ziua,sotul meu mai are 2 surori.Apartamentul in care locuim este pe numele parintilor lui insa mama lui a decedat acum 9 ani dar nu s-a facut succesiune ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. as dori sa închiriez apartamentul părinților mei ... Naicu Naicu Bună ziua. As dori sa închiriez apartamentul părinților mei decedați.Dar nu qm făcut succesiunea, fiind singurul copil. Astfel , cum pot face declarația ... (vezi toată discuția)
Contract de inchiriere anaf Roxana341 Roxana341 Buna ziua As dori sa stiu daca pot inregistra un contract de inchiriere la Anaf in cazul in care situatia este urmatoarea. Apartamentul este detinut in cote ... (vezi toată discuția)