Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua. Cum se poate verifica la ONRC daca o ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua. Cum se poate verifica la ONRC daca o societate a depus ...

Buna ziua. Cum se poate verifica la ONRC daca o societate a depus declaratia privind beneficiarul real al societatii?
La registratura institutiei exista o evidenta in acest sens. Conditia de a primi informatia este sa fiti persoana autorizata din cadrul societatii in cauza.
Va multumesc.