Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Mulțumesc f mult de ajutor, în special d-nei Manuela ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Mulțumesc f mult de ajutor, în special d-nei Manuela Rășină, ...

Mulțumesc f mult de ajutor, în special d-nei Manuela Rășină, administrator.
Bună seara,

Îmi pare rău că nu am văzut mesajul dvs. la timpul potrivit. Mulțumim și noi pentru aprecieri!