Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... adopti
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

adopti

buna stiu ca adoptia internationala in romania este inchisa insa eu am dubla cetatenie deci doua carti de identitate un domiciliul in romania si unul in strainatate as putea adopta un copil in romania daca pe perioada adoptiei as locui in romania si copilul ar puta parasi tara dupa acea