Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, In cazul in care in timpului concediului de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, In cazul in care in timpului concediului de maternitate ...

Buna ziua,
In cazul in care in timpului concediului de maternitate se prind zile libere de la stat acestea nu sunt platite? Mulțumesc.
Nu sunt platite acele zile.