Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Achiziție imobil de la ONG.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Achiziție imobil de la ONG.

As dori sa cumpar un imobil care este in proprietatea unui ONG. Exista riscuri pentru mine ca și cumpărător? Îmi e teama sa nu mi se conteste dreptul de proprietate peste câțiva ani din anumite cauze.
george-neagu, moderator