Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, in 1994 - 1998 am absolvit facultatea si in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, in 1994 - 1998 am absolvit facultatea si in acelasi ...

Buna ziua, in 1994 - 1998 am urmat facultatea si in acelasi timp am luat si somaj. Stiu ca am facut o ilegalitate. Ce pot face sa remediez situatia?
ella76, utilizator
Cum adică să remediați, la ce vă gândiți? Cu ce vă încurcă acum?

Nu știu să fi fost vreodată șomaj plătit patru ani. Poate nu vă aduceți aminte exact situația.
Nimeni nu va mai poate trage la raspundere acum ...