avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1659 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, in 1994 - 1998 am absolvit facultatea si in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, in 1994 - 1998 am absolvit facultatea si in acelasi ...

Buna ziua, in 1994 - 1998 am urmat facultatea si in acelasi timp am luat si somaj. Stiu ca am facut o ilegalitate. Ce pot face sa remediez situatia?
Ultima modificare: Sâmbătă, 14 Mai 2022
ella76, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:22, 16 Mai 2022
Cum adică să remediați, la ce vă gândiți? Cu ce vă încurcă acum?

Nu știu să fi fost vreodată șomaj plătit patru ani. Poate nu vă aduceți aminte exact situația.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nimeni nu va mai poate trage la raspundere acum ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contributie la cnas pentru dobanda cont bancar Alex_sr Alex_sr Buna seara, ma aflu in urmatoarea situatie: am 25 de ani, am terminat facultatea in iulie 2013, nu sunt angajat (nu am un venit) insa nici nu beneficiez (si ... (vezi toată discuția)
Valabilitate antecontract v-c dupa 8 ani george u george u Buna ziua ,va rog sa ma ajutati in urmatoarea situatie : Acum 8 ani s-a facut un antecontract de vanzare-cumparare asupra unui teren extraviran ,vanzatorii au ... (vezi toată discuția)
Buna seara, am o mica situatie,si dupa rationalitatea mea,ma rog, ... BLAZE4103 BLAZE4103 Buna Seara,am o mica situatie,si dupa rationalitatea mea,ma rog, logica mea, este total ilegala,si as vrea sa ma asigur de asta prin intermediul acestui ... (vezi toată discuția)