Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale O persoană fizică poate avea calitatea de manager de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

O persoană fizică poate avea calitatea de manager de transport ...

O persoană fizică poate avea calitatea de manager de transport in regim de taxi si inchiriere la mai multe societati?Multumesc.
Buna ziua,
Ordin nr. 980 din 30 noiembrie 2011. art. 15 alin (3) O persoana fizica poate avea calitatea de manager de transport la o singura întreprindere.
Multumesc frumos