Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... O persoana in vârsta de 54 ani, femeie, are vechime ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

O persoana in vârsta de 54 ani, femeie, are vechime în munca ...

O persoana in vârsta de 54 ani, femeie, are vechime în munca de 23 ani din care 9 ani în grad de handicap accentuat și 3 cu handicap mediu. Beneficiază de reducerea vârstei pt pensionare?
raisa-gabriela, utilizator
Nu.