Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , as vrea sa mi spuneti care este dirna ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , as vrea sa mi spuneti care este dirna maxima externa ...

Buna ziua ,
as vrea sa mi spuneti care este dirna maxima externa ce se pote acorda pe o luna unui sofer ce are un salariul brut de 3000 lei ,in noile prevederi legislative .
Va multumesc.
Vedeti acest articol
[ link extern ]