avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 823 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , as vrea sa mi spuneti care este dirna ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , as vrea sa mi spuneti care este dirna maxima externa ...

Buna ziua ,
as vrea sa mi spuneti care este dirna maxima externa ce se pote acorda pe o luna unui sofer ce are un salariul brut de 3000 lei ,in noile prevederi legislative .
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:53, 20 Mai 2022
Vedeti acest articol
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul salariu muncitor in constructii bavareza bavareza Buna ziua, Va rog sa imi spuneti cat se plateste la bugetul de stat pentru un muncitor in constructii cu varsta pana in 30 ani la salariul brut de 3000 lei? (vezi toată discuția)
Revisal si contractul de mandat josefina.bulgaru josefina.bulgaru 1. Daca lucrez cu contract de mandat la un CAR (IFN) si sunt remunerata cu o indemnizatie lunara bruta de 800 lei - trebuie sa am contractul de mandat ... (vezi toată discuția)
Acordare diurne externe Iulia1983 Iulia1983 Buna ziua. Suntem o firma de transport infintata de 6 luni cu un singur angajat. Firma este infintata in Romania iar activitatea o desfasuram in Italia. Avem ... (vezi toată discuția)