Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Primaria intocmeste cadastru pe pamantul meu, luat cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Primaria intocmeste cadastru pe pamantul meu, luat cu forta si ...

Primăria întocmește cadastru pe o bucata din pământul meu, luat cu forța și fără știința mea printr-o HG 2002 (cu întocmirea falsa a actelor subsecvente). ICCJ anulează definitiv HG prin care este luat abuziv terenul. Primăria depune la OCPI ca act de proprietate în continuare ca baza acest HG/2002 care este anulat din 2004. Cum sa procedez mai departe.
ide37, utilizator