Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, În perioada 1982 -1989 am lucrat în ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, În perioada 1982 -1989 am lucrat în cadrul IT Suveica, ...

Bună ziua,
În perioada 1982 -1989 am lucrat în cadrul IT Suveica, secția țesătorie. Întrebarea mea este; unde trebuie să merg pentru adeverința din care să reiasă sporul de noapte și grupă?
Mulțumesc,
Zi frumoasă
La firma angajatoare sau la firma care a preluat arhiva firmei angajatoare daca aceasta nu mai exista.
Incercati mai intai aici: Frottierex S.A. cu sediul in Bucureşti, Sectorul 2, B-dul Lacul Tei nr. 17 este fosta Fabrica Suveica - unitatea 1.