avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 551 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua! În cât timp se restituie banii pe o ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua! În cât timp se restituie banii pe o amendă? Menționez ...

Bună ziua! În cât timp se restituie banii pe o amendă? Menționez că am câștigat procesul cu DSP . Hotărârea e definită.

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am castigat procesul pe care l-am intentat catre dsp ... badeadana badeadana Buna ziua, Am castigat procesul pe care l-am intentat catre DSP legat de amenda contraventionala pentru necompletare PLF. Eu am platit jumatate din ... (vezi toată discuția)
Recuperare plata amenda elka-co elka-co Buna ziua. Am formulat plangere impotriva unui proces verbal contraventional, plangere care a fost admisa. Intrebarea este : ce trebuie sa fac pentru ... (vezi toată discuția)
Cum recuperez o amenda platita deja? Ruxu Ruxu Buna ziua! Sotul meu a primit o amenda din cauza parcarii intr-un loc privat, dar care nu avea popicul ridicat. A platit amenda, dar apoi a si contestat ... (vezi toată discuția)