avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 413 soluții astăzi

Conferință avocatnet.ro: Avalanșă de modificări în Codul muncii - analize și detalieri. Tot ce trebuie să știe angajatorii pentru conformare la noua legislație. Rezervă loc și participă → 

Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua .Am inregistrat o societate in reg zilieri. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua .Am inregistrat o societate in reg zilieri. As mai ...

Buna ziua
.Am inregistrat o societate in reg zilieri.
As mai dori sa adaug si alta societate cu alt CUI.Cum procedez ca nu reusesc. Nu-mi da voie sa trec si alta societate.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:45, 29 Mai 2022
Fiecare societate are registrul ei pentru zilieri.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lichidare srl cls cls buna ziua am o societate care nu mai are activitate de cativa ani buni. nu s-a mai facut absolut nimic pe firma si as vrea s-o inchid/lichidez. probl;ema este ... (vezi toată discuția)
Doresc sa-mi construiesc o casa in regie proprie. chiru_anca chiru_anca Matusa mea doreste sa construiasca o modificare la casa in regie proprie si, va rog sa-mi spuneti daca poate sa foloseasca un zidar , un sudor, 1-2 muncitori ... (vezi toată discuția)
Registru zilieri potarniche gabriela potarniche gabriela VA ROG AJUTATI-MA CU MODEL\"REGISTRU ZILIERI\" MULTUMESC! (vezi toată discuția)