Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Am depus o cerere de consultare dosar si va ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Am depus o cerere de consultare dosar si va intreb ...

Buna ziua!
Am depus o cerere de consultare dosar si va intreb care este acel termen "rezonabil" prin care se accepta sau se respinge cererea? In cadrul dosarului penal m-am constituit parte civila.
Va multumesc frumos!
20 de zile.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Multumesc frumos! Intr-adevar, "rezonabil"...
Trebuie sa se uita procurorul prin dosar.

Pana în 2010 avocatii nici nu credeau ca eu studiam dosarele la procuror în UP.
Cam cu forța de fel dar îmi ieșea.
Nu prea era nimeni asa.
Eu nu știam...ca alții nu aveau șanse...atat de puternic abordam problema.

Astăzi, este ceva simplu...
Așteptați un pic și gata.