avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1400 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Am depus o cerere de consultare dosar si va ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Am depus o cerere de consultare dosar si va intreb ...

Buna ziua!
Am depus o cerere de consultare dosar si va intreb care este acel termen "rezonabil" prin care se accepta sau se respinge cererea? In cadrul dosarului penal m-am constituit parte civila.
Va multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 16:23, 30 Mai 2022
20 de zile.
Ultima modificare: Luni, 30 Mai 2022
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Multumesc frumos! Intr-adevar, "rezonabil"...
Trebuie sa se uita procurorul prin dosar.

Pana în 2010 avocatii nici nu credeau ca eu studiam dosarele la procuror în UP.
Cam cu forța de fel dar îmi ieșea.
Nu prea era nimeni asa.
Eu nu știam...ca alții nu aveau șanse...atat de puternic abordam problema.

Astăzi, este ceva simplu...
Așteptați un pic și gata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua , ce se poate face in cazul in care sunt parte vătămată ... Ștefana889 Ștefana889 Buna ziua , ce se poate face in cazul in care sunt parte vătămată într-un dosar penal iar în urma mai multor cereri de studiere a dosarului întemeiate in ... (vezi toată discuția)
Urmarire penala czs czs Buna ziua Doresc sa adresez urmatoarea intrebare pe urmatoarea speta: la data de 01.12.2011 s-a inceput urmarirea penala impotriva mea pt acuzatii de fals ... (vezi toată discuția)
Furt din magazin ContSters477673 ContSters477673 In cazul unui furt din magazin in urma căruia managerul magazinului a depus plangere ceea ce a dus la semnarea unui proces verbal intocmit de politie in care ... (vezi toată discuția)