Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Am trimis la E-ON Botoșani o scrisoare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Am trimis la E-ON Botoșani o scrisoare recomandata (pt ...

Buna ziua!Am trimis la EON Botoșani o scrisoare recomandata(pt a fi sigura ca ajunge) prin care am semnalat desele întreruperi de curent electric de pe strada noastră și am primit plicul inapoi scriind pe el:,,EON refuza primirea,refuza sa semneze,refuza sa facă mențiunea,doar plicuri simple primesc,nu recomandate”Va rog sa-mi Spune-ți daca e legal sa-mi refuze recomandata și daca da,cum trebuie sa procedez,sau ce am de făcut pt a fi sigura ca plângerea mea va ajunge unde trebuie?Multumesc!
notificare prin executor judecatoresc-cereti cu afisare.