Forum Discuţii juridice Executare silită Se poate solicita plata esalonata a unei executari ...
Discuție deschisă în Executare silită

Se poate solicita plata esalonata a unei executari privind pensia ...

Se poate solicita plata esalonata a unei executari privind pensia alimentară?plata sa se faca din salariu?se ridică proprirea pe cont?
Puteti face o cerere scrisa catre executor pentru plata esalonata, daca va accepta creditorul, se va ridica poprirea pe cont (cu conditia sa platiti lunar suma stabilita).