avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 565 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am lucrat la IAPL Segarcea Pina in anul 1990. Am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am lucrat la IAPL Segarcea Pina in anul 1990. Am plecat farà ...

Am lucrat la IAPL Segarcea Pina in anul 1990. Am plecat farà sa fac lichidarea. Din 1992 IAPL Segarcea a trecut la sc Trocadero sa.. Nu reuses sa gasesc sediul firme. Pe str Selari 1 Bucuresti nu exista. Cum pot sa imi recuperez anii de munca sau carte de munca.? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:41, 1 Iunie 2022
Încercați sa dați - obtineti date de la ONRC- de s.c. galeria centrală investment s.a., acționar majoritar al societatii...poate știe ceva de arhiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cine elibereaza adeverinta de grupa de munca de la s.c. contransar ... Carpatii Carpatii Cine elibereaza adeverinta de grupa de munca de la S.C. CONTRANSAR S.A. Bucurersti din perioada 1989 - 1992,Inteleg ca societatea este radiata , si nu gasesc ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, tatal meu urmeaza sa se pensioneze si are nevoie de ... anttony anttony Buna ziua, Tatal meu urmeaza sa se pensioneze si are nevoie de adeverinte de vechime de la mai multe societati la care a lucrat in trecut (intre anii ... (vezi toată discuția)