Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am lucrat la IAPL Segarcea Pina in anul 1990. Am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am lucrat la IAPL Segarcea Pina in anul 1990. Am plecat farà ...

Am lucrat la IAPL Segarcea Pina in anul 1990. Am plecat farà sa fac lichidarea. Din 1992 IAPL Segarcea a trecut la sc Trocadero sa.. Nu reuses sa gasesc sediul firme. Pe str Selari 1 Bucuresti nu exista. Cum pot sa imi recuperez anii de munca sau carte de munca.? Multumesc
Încercați sa dați - obtineti date de la ONRC- de s.c. galeria centrală investment s.a., acționar majoritar al societatii...poate știe ceva de arhiva.