Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua se aplica reducerea plus reducerea pentru ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua se aplica reducerea plus reducerea pentru grupa de ...

Buna ziua se aplica reducerea plus reducerea pentru grupa de munca ,sau doar pentru cei care nu au grupa ?Multumesc
Daca va referiti la reducerea pentru zona poluata, aceasta nu se cumuleaza cu alte reduceri de varsta.