avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă a crescut salarul de baza minim brut pe țara ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă a crescut salarul de baza minim brut pe țara garantat ...

Dacă a crescut salarul de baza minim brut pe țara garantat in plata , creste și valoarea sporului de doctorat ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:49, 2 Iunie 2022
Creste și valoarea sporului, dacă a crescut salariul minim pe economie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua sunt medic si am obtinut titlul de doctor in stiinte ... petronela ionescu petronela ionescu buna ziua sunt medic si am obtinut titlul de doctor in stiinte in 2008 si imi desfasor activitatea in domeniul in care am doctoratul De la spital primesc ... (vezi toată discuția)
Salariul minim 2014 monybratu monybratu Buna ziua Referitor la salariul de baza minim brut pe tara am o nelamurire. Tin sa mentionez ca sunt bugetara si am 10 ani vechime, care nu o mai regasesc de ... (vezi toată discuția)
Salar minim pe economie brut garantat in plata Manuela Bernat Manuela Bernat Buna ziua va rog sa ma sfatuiti in legatura cu notiunea \\"salar de baza brut garantat in plata\\". HG 871/2013 prevede salariul de baza minim brut pe tara ... (vezi toată discuția)