Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă a crescut salarul de baza minim brut pe țara ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă a crescut salarul de baza minim brut pe țara garantat ...

Dacă a crescut salarul de baza minim brut pe țara garantat in plata , creste și valoarea sporului de doctorat ?
Creste și valoarea sporului, dacă a crescut salariul minim pe economie.