Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Sunt administrator la o societate comerciala
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Sunt administrator la o societate comerciala

Buna seara! Sunt administrator la o societate comerciala și un chirias al unui spațiu comercial m a dat în judecata ptr ca am transmis serviciului contabilitate copii după mesajele watzapp unde demonstrez ca I am transmis factura spațiului închiriat în timp legal aceasta susținând ca nu a primit factura și de aceea nu a achitat contravaloarea chiriei..Va rog frumos ce repercursiuni pot avea? Multumesc anticipat.
george-neagu, moderator
Buna ziua, trebuie vazuta actiunea pentru a stii la ce va puteti astepta.