Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general O societate care are incheiate contracte pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

O societate care are incheiate contracte pentru vanzare produse ...

O societate care are incheiate contracte pentru vanzare produse petroliere (benzina , motorina ) cu mai multe primarii, este obligata sa emita factura electronica din SPV incepind cu 1 iulie 2022?
da e obligatoriu incepand cu 01.07.2022