Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot introduce si activa codul 9003 pe un SRL existent?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot introduce si activa codul 9003 pe un SRL existent?

Buna ziua!
Pot introduce si activa codul 9003 pe un Srl existent care are obiect principal 4791, 4619, 4690, 4799? As dori sa comercizez tablouri realizate de mine, iar materialele necesare sa le cumpar in pe Srl. Va multumesc!
george-neagu, moderator
Da, se poate introduce si autoriza.