Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general INFORMATII PRIVIND MODUL DE FACTURARE IN RELATIA CU ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

INFORMATII PRIVIND MODUL DE FACTURARE IN RELATIA CU B2G- ADICA ...

MODUL DE FACTURARE IN RELATIA CU B2G- ADICA PE DOMENIUL ACHZITIILOR PUBLICE , OBLIGATORIU DE LA 1 IULIE 2022, CONFORM LEGII 139/2022. VA MULTUMESC!
egafita, utilizator