Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Ce acte trebuie pentru o autorizație de extindere la ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Ce acte trebuie pentru o autorizație de extindere la o casă ...

Ce acte trebuie pentru o autorizație de extindere la o casă
Eu as incepe cu un drum la un arhitect pentru proiectul de constructie si apoi unul la primarie pentru Certificat de urbanism si Autorizatie de constructie/extindere.