avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 670 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Ce acte trebuie pentru o autorizație de extindere la ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Ce acte trebuie pentru o autorizație de extindere la o casă ...

Ce acte trebuie pentru o autorizație de extindere la o casă
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 13:10, 9 Iunie 2022
Eu as incepe cu un drum la un arhitect pentru proiectul de constructie si apoi unul la primarie pentru Certificat de urbanism si Autorizatie de constructie/extindere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obtinere autorizatie de constructie. de 2 ani ma chinui sa fac ... popa07ady popa07ady Obtinere autorizatie de constructie. De 2 ani ma chinui sa fac o extindere a casei existente in Sinaia.Initial am fost impreuna cu arhitecta la urbanism ,unde ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de constructie Adrianbv2 Adrianbv2 Buna seara ... am o problema .... si apreciez orice ajutor ... Pe scurt: am cumparat teren si doresc sa contruiesc o casa ... am cerut certificat de ... (vezi toată discuția)
Vreau sa extind locuinta parintilor...cum fac? anutza_maria anutza_maria Buna ziua, As dori sa stiu ce acte mi-ar trebui ca sa extind locuinta parintilor, vreau sa mai construim inca 3 camere. Mentionez ca stam la curte si avem o ... (vezi toată discuția)