Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Pot achita un credit IFN folosind microgranul de 2000 ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Pot achita un credit IFN folosind microgranul de 2000 de euro ...

Pot achita un credit IFN folosind microgranul de 2000 de euro primit de la guvern?
Singurele datorii pe care le puteți plăti din microgrant sunt cele către bugetul statului, în caz contrar veți da banii înapoi.

Citiți acest articol pentru detalii:
www.avocatnet.ro/articol_591...

Cu siguranță veți găsi pe lista cheltuielilor eligibile ce să faceți cu banii astfel încât să vă ajutați firma.