avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 653 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Pot achita un credit IFN folosind microgranul de 2000 ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Pot achita un credit IFN folosind microgranul de 2000 de euro ...

Pot achita un credit IFN folosind microgranul de 2000 de euro primit de la guvern?
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 06:31, 12 Iunie 2022
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Singurele datorii pe care le puteți plăti din microgrant sunt cele către bugetul statului, în caz contrar veți da banii înapoi.

Citiți acest articol pentru detalii:
www.avocatnet.ro/articol_591...

Cu siguranță veți găsi pe lista cheltuielilor eligibile ce să faceți cu banii astfel încât să vă ajutați firma.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cheltuieli eligibile microgranturi 2000 euro gigipok gigipok Salut. Firma mea a primit acceptul pentru micrograntul de 2000 de euro. Printre cheltuielile eligibile intra si cheltuieli privind plata datoriilor către ... (vezi toată discuția)
Sunt beneficiarul unui microgrant. ronom65 ronom65 Bună ziua Sunt beneficiarul unui microgrant. Aș dori să știu dacă cheltuielile cu amenajarea biroului de lucru respectiv achiziția de mobilier, laptop, ... (vezi toată discuția)
Fonduri pentru tinerii pana in 35 ani. andreea312 andreea312 Buna Seara, Am si eu cateva nedumeriri in legatura cu programul guvernului \"Programul pentru stimularea infiintarii si dezvoltarii microintreprinderilor de ... (vezi toată discuția)