Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Am primit doi fluturași de salariu cu venituri brute ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Am primit doi fluturași de salariu cu venituri brute diferite.

În mai multe luni am primit doi fluturași de salariu cu venituri brute diferite .Pe unul din fluturași este al 13-lea salariu di care s-au reținut C.A.S.-ul și sănătate .Venitul brut este suma celor două venituri brute , sau doar venitul brut din fluturașul în care nu este trecut și al 13-lea salariu ?
george-neagu, moderator