Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Ce condiții sau ce acte trebuie sa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Ce condiții sau ce acte trebuie sa depună un pensionar ...

Bună ziua. Ce condiții sau ce acte trebuie sa depună un pensionar cu o pensie de 1000 lei pentru a putea beneficia de voucerele de 250 lei pentru alimente ?
Dacă vă numărați printre persoanele eligibile, așa cum sunt stabilite de Ministerul Muncii și Solidarității Sociale (MMSS), cardul va fi livrat către dumneavoastră de către angajații Poștei Române, fără să fie nevoie să demarați dumneavoastră vreo procedură în acest sens.