Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cheltuieli de judecată
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cheltuieli de judecată

Buna seara. Am si eu o intrebare. Doresc sa-mi fac reabilitarea judecătorească. Am 2 cobdamnari. Una in 2012 Tribunalul Prahova cu recurs la Curtea de Apel Ploiesti si una in 2014 la Judecatoria Targu Secuiesc cu recurs la Curtea de Apel Brasov. Eu am domiciliu in Bucuresti. La momentul condamnarii era in sector 5, actual in sector 4. Unde pot afla exact ce cheltuieli de judecata am de platit? Mulțumesc
lex41, utilizator
Buna ziua, cheltuielile le puteti afla din hotararile judecatoresti prin care ati fost condamnat. Mergeti la instantele care le-au pronuntat si va spun de acolo.