Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! As vrea sa intreb daca, in cazul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! As vrea sa intreb daca, in cazul pensionarii inainte ...

Buna ziua!
As vrea sa intreb daca, in cazul pensionarii inainte de indeplinirea varstei standard de 65 ani, sunt luate in calcul, pentru stabilirea cuantumului pensiei si veniturile din CIM uri suplimentare pe care le-am avut de-a lungul activitatii si cele retinute din activitatea ca PFA?
Multumesc!
Da.
Multumesc!