avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 936 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Știe cineva unde se află arhiva fostului ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Știe cineva unde se află arhiva fostului ,,S.C. ...

Bună ziua,
Știe cineva unde se află arhiva fostului ,,S.C. PROGRESUL ROMÂNESC S.A.,,?
Mulțumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:35, 27 Iunie 2022
Ce perioada cautati?
Bună ziua,
Perioada 90-99.
Ce doriți sa obtineti? Aveți carnet de munca ? Perioada lucrata este menționată in carnetul de munca?
Doresc să obțin o adeverință de reconstituire a perioadei lucrate, respectiv state de plate, sporuri sau grupă. Da, dețin copie unde este specificată perioada lucrată la Progresul, deși cartea de muncă în original este pierdută.
Incercati sa va adresati ITM-ul Bucuresti pentru o adeverinta de vechime ...

Alte discuții în legătură

Bună ziua . mă numesc timandi sorin. În perioada septembrie ... timix timix Bună ziua . Mă numesc Timandi Sorin. În perioada septembrie 1989- ianuarie 1993 am lucrat la o firmă de construcții TAGCM-Constanța, în anul 1991 ș-a ... (vezi toată discuția)
Societati disparute Claudia Ghioc Claudia Ghioc am pe tatal meu care doreste sa-si depuna dosarul de pensionare la limita de varsta si cum i s-a pierdut carnetul de munca trebuie sa cautam societatiile la ... (vezi toată discuția)