Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Știe cineva unde se află arhiva fostului ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Știe cineva unde se află arhiva fostului ,,S.C. ...

Bună ziua,
Știe cineva unde se află arhiva fostului ,,S.C. PROGRESUL ROMÂNESC S.A.,,?
Mulțumesc anticipat!
Ce perioada cautati?
Bună ziua,
Perioada 90-99.
Ce doriți sa obtineti? Aveți carnet de munca ? Perioada lucrata este menționată in carnetul de munca?
Doresc să obțin o adeverință de reconstituire a perioadei lucrate, respectiv state de plate, sporuri sau grupă. Da, dețin copie unde este specificată perioada lucrată la Progresul, deși cartea de muncă în original este pierdută.
Incercati sa va adresati ITM-ul Bucuresti pentru o adeverinta de vechime ...