Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Securitate in munca- SSM -Suprafata birou
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Securitate in munca- SSM -Suprafata birou

Spatiu in birou pentru 2 angajati,
Buna ziua
Cati mp sau mp3 trebie sa aiba biroul cu 2 angajati, sau cat e suprafata necesara pentru un angajat, pentru a fi in legalitate?
Va multumesc
Conta2021, utilizator
Nu mai postati aceeasi discutie pe mai multe sectiuni de forum. Ati primit raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...