avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 932 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua tuturor! Intamin o problema cu vecina mea, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua tuturor! Intamin o problema cu vecina mea, care nu ...

Buna ziua tuturor! Intamin o problema cu vecina mea, care nu ma lasa sa repar perete care este pus Razor între noi.
Ea are o mica grădina în spate casei mele.
Aveti cunoștință sa imi spuneti o lege care sa ma ajute??? Si care este în favoarea mea. Va multumesc frumos tuturor!

Alte discuții în legătură

Linia de hotar din spatele casei : Babica Vasile. Babica Vasile. Întâmîn o problema, cu vecina care are gradina în spatele casei mele. În relatate randuri am tot încercat sa fac mici reparații, în spatele casei . ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa intru pentru a-mi renova casa ? kyky_micky kyky_micky Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca exista vreo lege prin care imi pot obliga vecinul sa ma lase sa intru la el in curte pentru a-mi renova peretele casei ... (vezi toată discuția)
De ceva timp am cumparat o casa intr-un oras de provincie.deschiderea ... tudor_11 tudor_11 de ceva timp am cumparat o casa intr-un oras de provincie.deschiderea la strada e destul de mica,cam asa fiind majoritatea proprietatilor pe-aici pe strada. ... (vezi toată discuția)