Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara! Ma puteti ajuta, va rog, cu informatii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara! Ma puteti ajuta, va rog, cu informatii despre prelungirea ...

Buna seara!
Ma puteti ajuta, va rog, cu informatii despre prelungirea contractelor de munca incheiate pe perioada determinata la straini ?
O baza legala, orice.
Multumesc!
Art.41 C.mun.
Cornel Vasile, Consilier juridic