Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa Primarie
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa Primarie

Buna ziua !

As vrea sa intreb daca pot sa imi recuperez taxa platita la Primarie pentru actualizare datelor de stare civila - membru asociatie.
Mentionez ca eu am platit aceasta taxa si am dat documentul (in original) avocatului care s-a ocupat de acest demers.
Nu am nicio copie si nu pot solicita restituirea taxei din banii asociatiei fara copia documentului.
Ce pot face pentru a obtine restituirea sumei platite la Primarie ?

Va multumesc frumos !
raymona neacsu, utilizator