Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Am cumparat o masina cu taxa nerecuperată de fostul ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Am cumparat o masina cu taxa nerecuperată de fostul proprietar

Am cumparat o masina si vechiul proprietar nu a recuperat-o. Se poate recupera taxa de către mine, care sunt noul proprietar?
Elena Andreea, administrator