Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie mediu pentru coduri CAEN secundare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie mediu pentru coduri CAEN secundare

Pe langa activitatea principala pentru care detinem autorizatie de mediu, firma mai are si alte 4 activitati secundare ( Fabricarea anvelopelor si a camerelor de aer; resaparea si refacere anvelopelor - CAEN 2211, Fabricarea altor produse din cauciuc - CAEN 2219, Fabricarea placilor, foliilor, tuburilor si profilelor din material plastic - CAEN 2221, Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic - CAEN 2222) care au fost prinse in actul constitutiv de la infiintare (acum mai bine de 10 ani) , dar practic nu s-a desfasurat nicio activitate in companie aferenta acestor coduri. Trebuie obtinuta autorizatie mediu pentru aceste coduri daca nu desfasori efectiv activitate?
apetra, utilizator