Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... In urma modificarii codului fiscal,.. 2 salariati,unul ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

In urma modificarii codului fiscal,.. 2 salariati,unul avand ...

In urma modificarii codului fiscal,.. 2 salariati,unul avand certificat mostenitor veteran de razboi (avand si indemnizatie de 700 ron ) si celalalt handicap grad 3 (nascut fara un rinichi...nu are venituri) la incheierea unor contracte de 8 ore pt fiecare...s-ar aplica deducerile fiscale la cass si pensie ?
Va multumesc
BogdanMg, utilizator