Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Cheltuieli eligibile micro grant minimis masura 1 -cod ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Cheltuieli eligibile micro grant minimis masura 1 -cod caen 4332

Buna ziua, detin un SRL al carui cod caen este 4332
( -montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale ( PVC, aluminiu )
-lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.) firma este beneficiara unui microgrant masura 1 si intentionez sa achizitionez din suma respectiva urmatoarele marfuri :
-tamplarie pvc pt ferestre si usi cu sticla aferenta ( sticla pe care o montez eu pe tamplarie in atelier )
-scule si materiale:
-fierastrau electric
-polizor unghiular
-motofierastrau
-menghina
-material lemnos
-ciment
-vata minerala
-liant zidarie
-aparat sudura
-betoniera
-alte materiale consumabile (burghie, panze polizor/ circular/ fierastrau, suruburi montaj, spuma poliuretanica, etc)
Va rog sa-mi transmiteti daca se incadreaza la cheltuieli eligibile pt microgrant minimis masura 1 cod CAEN 4332.
Va multumesc si astept raspunsul dv.
carmevera, utilizator