Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Examen Auto 2022 / Codul Rutier
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Examen Auto 2022 / Codul Rutier

Salutare!

Poate sunteti la curent cu noile schimbari care vor fi la examenul auto si la codul rutier in 2022 las mai jos un link. Stiu ca s-a anuntat acum vreo luna, insa cum pot vedea in ce stadiu este acest proiect de lege si de cand se vor aplica noile reguli?

[ link extern ]

Ma intereseaza partea cu examen oriunde in tara in special.

Ps. Ma intereseaza totusi daca exista vreun portal in care poti controla statusurile proiectelor de lege
Gasiti informatii aici :
www.avocatnet.ro/articol_616...
Cautati la Camera deputatilor, daca si cind se va materializa acest proiect. Ea e camera decizionala.
latka, utilizator