Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde as putea gasi arhiva de la SC SUT SA Iasi?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde as putea gasi arhiva de la SC SUT SA Iasi?

Lafarge a cumparat actiunile SUT SA Iasi.

Pentru arhiva intrebati la LAFARGE AGREGATE BETOANE SA IASI.
Puteti sa-mi dati adresa de corespondenta?Am trimis la adresa: strada Rampei 9A,dar mi s-a intors plicul
Lafarge Agregate SA actuala Crh Agregate Betoane SA este radiata de la ONRC .. fuziune cu absorbtie cu ROMCIM SA

Intrebati ultima societate daca stie ceva de arhiva
Bucureşti Sectorul 1, P-ţa CHARLES DE GAULLE, Nr. 15, Etaj 1 SI 2
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic