Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua eu am contractul de munca semnat pe 2750 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua eu am contractul de munca semnat pe 2750 brut dar la ...

Buna ziua eu am contractul de munca semnat pe 2750 brut dar la ANAF este înregistrat salariul meu că fond acum 5471 brut și primesc net 3200 de unde pot afla dacă cotizațiile făcute de angajator sunt pt suma de 5471 sau sunt făcute pt suma de 2750 pe contul de cnpp Ami apar orele lucrate lunar și salariul brut de 5471 asta însemna că pt suma aceasta se plătește de 5471?
Ați mai postat o întrebare de acest gen..
Da dar nu sunt lămurită cu exactitate nici acum.Am observat că acum mia mărit iar brutul de la 5128 la 5471.

Cornel Vasile a scris:

Ați mai postat o întrebare de acest gen..

Stat de plata semnați? Sau fluturași de salariu primiți?
Da semnez și pe fluturas la fel scrie cum este declarat la ANAF brutul 5471 și netul 3200

Cornel Vasile a scris:

Stat de plata semnați? Sau fluturași de salariu primiți?

Da semnez și pe fluturas la fel scrie cum este declarat la ANAF brutul 5471 și netul 3200

Cornel Vasile a scris:

Stat de plata semnați? Sau fluturași de salariu primiți?