Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Buna ziua. In cazul unei entitati care emite facturi, ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Buna ziua. In cazul unei entitati care emite facturi, se pune viza ...

Buna ziua.
In cazul unei entitati care emite facturi, se pune viza cfp pe factura emisa de el însuși?
Practica la noi in firma prevede ca se pune viza pe contracte si pe facturile emise de noi, inclusiv viza de certificare.
Este corect si in ce baza legala ?
Elena Andreea, administrator