Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Imi puteti spune va rog daca mai exista un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Imi puteti spune va rog daca mai exista un nivel de ...

Buna ziua!
Imi puteti spune va rog daca mai exista un nivel de studii necesar pentru fiecare ocupatie? Am observat ca au disparut clasificarile de pe rubinian.com si m-ar interesa daca acum pot angaja un casier care nu are studii medii (12 clase finalizate), spre exemplu.
Va multumesc!
Vedeți acest articol
[ link extern ] /