Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Am dobandit, prin donatie, un teren si ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Am dobandit, prin donatie, un teren si doresc sa il ...

Buna ziua! Am dobandit, prin donatie, un teren si doresc sa il vand. In momentul vanzarii este nevoie si de acordul/semnatura sotiei?
~ Conținut șters la cerere ~