Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Buna ziua daca am deschis de curind un PFA si depun ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Buna ziua daca am deschis de curind un PFA si depun declaratia ...

Buna ziua
daca am deschis de curind un PFA si depun declaratia unica ,in cit timp devin asigurat la sanatate ?
de la data depunerii declaratiei unice
MULTUMESC