Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Stiti cumva daca s-a amanat termenul si pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Stiti cumva daca s-a amanat termenul si pentru obligatia de raportare active?

Buna ziua! stiti cumva daca s-a amanat termenul si pentru obligatia de raportare active an fiscal 2021 – 2022 (pentru perioada ian – martie 2022):
28 august 2022 (150 de zile de la data incheierii exercitiului financiar)? Multumesc
george-neagu, moderator
despre ce raportare de active e vorba ? bilant pe 2021?
Este vorba de raportarea SAF T pentru active an fiscal 2021 – 2022 (pentru perioada ian – martie 2022): 28 august 2022 (150 de zile de la data incheierii exercitiului financiar)?