Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Care sunt termenii de a infiinta o firma, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Care sunt termenii de a infiinta o firma, pentru ingrijiri ...

Buna ziua!
Care sunt termenii de a infiinta o firma, pentru ingrijiri l domiciliu,pansamente,injectii decontate de cnas.
Pot sa fiu singurul angajat? Sunt asistent medical generalist,lucrez la spital!