avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 625 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Care sunt termenii de a infiinta o firma, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Care sunt termenii de a infiinta o firma, pentru ingrijiri ...

Buna ziua!
Care sunt termenii de a infiinta o firma, pentru ingrijiri l domiciliu,pansamente,injectii decontate de cnas.
Pot sa fiu singurul angajat? Sunt asistent medical generalist,lucrez la spital!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:43, 14 August 2022

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, sunt asistent medical si as vrea sa lucrez ca persoana ... Mariaovidiu Mariaovidiu Buna ziua, Sunt asistent medical si as vrea sa lucrez ca persoana fizica autorizata, va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac exact. Multumesc frumos! (vezi toată discuția)
Pfa cadru medical Bineata Bineata Buna ziua,dacă nu sunt cadru medical și vreau sa imi deschid un Pfa cu codul Caen 8690,pot?Sau fiind cadru medical pot sa imi deschid și sa lucrez ca ... (vezi toată discuția)
Refuz efectuare tratament din partea asistentei SANTIER SANTIER O Asistenta de la spitalul J a refuzat sa faca o injectie catre pacienta X. Pacienta X era sub tratament la spitalul J cu reteta de tratament de la ... (vezi toată discuția)