Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Un pensionar care are pensie anticipata , poate obtine ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Un pensionar care are pensie anticipata , poate obtine venituri ...

Un pensionar care are pensie anticipata , poate obtine venituri din dividende, din cesionare actiuni ,inchirieri fara sa piarda dreptul la pensie?
Ce categorii de venituri poate cumula fara a pierde dreptul la pensie anticipata?
Multumesc.