Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună dimineața, sînt șofer la o școală ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună dimineața, sînt șofer la o școală gimnazială și ...

Bună dimineața, sînt șofer la o școală gimnazială și aș dori să știu dacă este corectă formularea din fișa postului,,angajatul se obligă să îndeplinească și alte activități conform legii"dar acele alte activități nu sînt trecute explicit lăsînd loc la interpretări diferite din partea angajatorului privind acele îndatoriri? Mulțumesc anticipat!
Brădean Florin Ioan, utilizator
Este incorecta ca nu specifica clar care lege.